Nasze historie‎ > ‎Nasze historie‎ > ‎

Ola - diagnoza: menopauza (miałam 19 lat...)

opublikowane: 18 sty 2009, 12:53 przez PaniJuti   [ zaktualizowane 26 sty 2009, 07:43 ]
W wieku 19 lat przestałam miesiączkować, pojawiły się uderzenia gorąca, migotanie serca i okropne stany przygnębienia i depresji - diagnoza MENOPAUZA.
Od tamtego czasu, czyli od 16 lat jestem stale na HTZ (hormonalna terapia zastępcza).

Wyszłam za mąż jeszcze na studiach. Mąż uważał, ze jak bardzo będziemy się starać to uda nam się zostać rodzicami (nic bardziej mylnego, ale też chciałam w to wierzyć). Po kilku latach bezowocnych starań doszedł do wniosku, że skoro Bóg nie chce obdarzyć nas potomstwem to musimy się z tym pogodzić i żyć dalej. Ponieważ bardzo kochałam męża, zgodziłam się z nim. Co z tego, gdy po roku mąż zmienił zdanie i odszedł... ułożyć sobie nowe życie.

A ja? Ja nadal tkwię w swoim.

Od tamtego czasu minęło już wiele lat, od 7 żyję w związku z innym mężczyzna i bardzo się kochamy, ale ja już nie chce wychodzić za mąż (po poprzednim małżeństwie prawie pękło mi serce).

Dojrzeliśmy oboje, tak - DOJRZELISMY, bo do takich decyzji się dojrzewa i podjęliśmy wspólnie decyzje o adopcji zarodka.


Właśnie za dwa dni idę na pierwszą wizytę do kliniki w moim mieście. Chcą powiedzieć wszystkim, którzy będą czytać mój list, że moje serce przepełnia niewyobrażalne szczęście, nadzieja i wiara, że Bóg jest po naszej stronie i spełni to największe, najgorętsze i najbardziej upragnione marzenie zostania rodzicami.


Ola - z nadzieją oczekuje na adopcję zarodka - daru  serca innej pary

Comments